Jarní Andalusie a kraj bílých vesniček - letecky s tuistikou

Destinace:Španělsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenka Praha-Malaga-Praha vč. let. tax a poplatků, doprava místním luxusním autobusem, 7x ubytování v hotelu (6x v Torremolinos a 1x u Sevilly), 7x polopenze, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje:komplexní pojištění, fakultativní služby, místní doprava a vstupné (cca 90 EUR) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 3 200 Kč, vstupné a rezervace na Alhambru 650 Kč, fakultativní výlet 3. den do Cordóby (od 20 os.) 800 Kč, pojištění léčebných výloh a storna zájezdu 21?Kč/den ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Devítidenní poznávací letecký zájezd do Španělska za nejkrásnějšími městy a přírodními parky rozkvetlé Andalusie. Navštívíte perly maurské architektury (UNESCO): Sevillu a třetí největší katedrálu světa, Cordóbu s kouzelnými dvorky pátii a světoznámou mešitou, Granadu a komplex paláců maurských panovníků Alhambru i nejstaší megalitické stavby Evropy. Lehká turistika povede do národních parků El Torcal, Sierra Nevada a Sierra de Grazalema i Gibraltar. Čas bude i na bílé vesničky, město Ronda, kolébku corridy či pravěké jeskyně, ochutnáte vína i sherry, tapas i mořských plodů, a zažijete i rytmy flamenga.

CK si vyhrazuje právo přesunu jednotlivých dnů.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích