Přírodní krásy a tajemství Algarve

Destinace:Portugalsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků 9 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, transfery z a na letiště, půjčovné mikrobusu, místní doprava dle programu, 7x ubytování v ***aparthotelu (2 oddělené ložnice, obývací pokoj s kuchyňkou, sociální zařízení), 1x oběd, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:místní doprava mimo program, vstupy, ostatní strava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
samostatný 2lůžkový apartmán 2 500 Kč/os./pobyt, samostatný 1lůžkový apartmán 4 400 Kč/os./pobyt, samostatný 1lůžkový apartmán ve 2lůžkovém apartmánu 3 300 Kč/os./pobyt ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Sportovně-relaxační týden na ALGARVE je určen všem, kteří se nespokojí jen s hodinami strávenými na pláži, ale kteří si i na dovolené rádi zasportují. Během tohoto týdne poznáte všechny tváře krásného a dodnes málo poznaného nejjižnějšího regionu PORTUGALSKA - ALGARVE. Budeme procházet tajemným vnitrozemím, kde se dodnes udržují staré zvyky a tradice, seznámíte se s výrobou korku a výborných likérů. Na západním pobřeží budeme vidět z výšky rozeklaných skalisek jako na dlani rozlehlé panenské pláže ATLATNICKÉHO OCEÁNU, majáky i větrné mlýny této výspy západní Evropy. Navštívíme přírodní parky a chráněné oblasti, malebné vesničky a městečka s modrobílými domky, arabskými komíny a středověkými zříceninami. Aparthotel, ve kterém budeme celý týden ubytováni, je situován v bezprostřední blízkosti oceánu. Ve volných chvílích si tak dosyta užijete i pláže.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích