Rakousko - Pohodový pobyt ve Fissu s kartou

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 3x večeře, 1x grilování na terase (podle počasí), 1x selský bufet, místní slevová karta na lanovky a busy ( SUPER SOMMER CARD ), vstup do relaxační zóny, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 800 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Propojením tří městeček Serfaus-Fiss-Ladis došlo k vytvoření jednoho z nejlepších lyžařských center v Rakousku. V posledních letech je toto středisko hojně navštěvováno i v létě, o což se zasloužilo především vystavění nových letních atrakcí. My poznáme velmi podrobně okolí této slunné terasy z údolí i z nejvýše položených míst. Nádherné jsou výhledy z panoramatických túr nad celou "slunnou terasou". Obrovskou výhodou je i místní slevová karta zdarma pro volné neomezené využití všech lanovek (6) i autobusu, který jezdí mezi městečky.
Ubytování máme v ***hotelu přímo v srdci celého regionu a to ve Fissu, odkud lze podnikat nespočet lehkých i těžších túr. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, kabelovou TV, telefon, rádio. Součástí hotelu je i relaxační zóna se saunou a parní lázní. Snídaně je podávána formou švédského stolu, večeře je menu o 3 chodech, se salátovým švédským stolem. Majitelé pro nás připravili také 1x grilování a 1x typický selský bufet včetně ochutnávky místního šnapsu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích