Termální lázně Gyula

Destinace:Maďarsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:7x ubytování
7x polopenzi
vstupné do lázní
pobytovou taxu
delegátský servis
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Nedaleko rumunských hranic, na břehu řeky Körös se nachází jedny z nejléčivějších lázní Maďarska Gyula. V přírodním parku o rozloze 8,5 ha, se nachází městské lázně s vodní plochou 5.000 m2. Alkalická voda s velkým obsahem minerálních solí se používá pro léčení poruch pohybového ústrojí, chronických gynekologických nemocí a také k rehabilitaci po úrazech, srdečním infarktu, ke všeobecné regeneraci a kúrám.

Lázeňský areál - byl vyhlášen chráněnou přírodní oblastí a zahrnuje léčebnou a zážitkovou část, saunový park a masážní salón. V léčebné části se nacházejí kryté i venkovní bazény s termální vodou (35-37°C), bazén s masážními tryskami (31-34°C), bazén s 12 vřídly a 4 hydromasážními hlavicemi (32-35°C), budova s bazény pro rehabilitaci a cvičení s léčivou vodou (28-38°C). V zážitkové části se nachází 2 plavecké bazény (krytý 25 m a venkovní 50 m), tobogány, bazén s vlnobitím, bazén s dětskými atrakcemi a wellness centrem.

Doprava autobusem (750 km, cca 11-12 hod.)
Odjezdy autobusů z ČR jsou v pátek ve večerních hodinách, zpět z Gyuly v sobotu večer. Příjezd do ČR je v neděli v časných ranních hodinách. Nástupní místa jsou možná na trase: Praha - Kolín - Kutná Hora - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno.

Možnosti výletů (objednává se na místě): Statek Steigervald - Arboretum v Szarvasi, pálírna a košíkárna v Békési - Szeged.

Hotel ERKEL *** se nachází v zámeckých zahradách města Gyula v blízkosti hradu. Má vynikaící polohu přímo vedle lázní, s kterými je propojen chodbou. Restaurace s výbornou maďarskou i mezinárodní kuchyní, bar, výtah a možnost bezplatného WIFI připojení. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní.

Ubytování: Moderní pokoje pro 2 osoby s možností 1 dětské přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, minibarem a TV. Všechny pokoje jsou bez balkonu. Za příplatek 600 Kč/os. Je pokoj tzv. Superior, který je vybaven trezorem a klimatizací, je prostornější.

Stravování: V ceně pobytu je polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu. Obědy lze kupovat za přijatelné ceny přímo v lázeňském areálu nebo v některé z mnoha restaurací v centru města.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:MAYER & CROCUS

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích