Pohodový týden v Alpách - Taurská údolí s kartou

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 800 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tato novinka nás zavede do ‾zlatého" údolí v Taurech - Rauristal, které bývalo rájem zlatokopů a dodnes, při troše štěstí, se zde dá pár zrníček zlata vyrýžovat, a do krásného prostředí údolí pod majestátnou horou Hochkoenig. Každý klient obdrží zdarma tzv. Hochkoenigscard, která opravňuje k bezplatnému využívání místních lanovek, wanderbusů, koupališť, sáňkařské dráhy a dalších slev. To nám umožní bezproblémové a vcelku pohodlné poznání tohoto jedinečného kraje. Budeme se toulat po známé cestě Via Alpina, císařskou stezkou s krásnými výhledy na vrchol Hochkoenig, vyjedeme busem na Lenzanger, odkud můžeme vystoupat až k ledovci, zažijeme parádní jízdu na sáňkách a mnoho dalšího.
Ubytováni jsme v nádherném komfortním ****hotelu v pokojích se sociálním zařízením, sat. TV, rádiem, fénem. Snídaně je formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech s výběrem včetně salátového švédského stolu. Jednou místo večeře ochutnáme speciality na grilu (nebo selský bufet - dle počasí). Další nepřehlédnutelnou výhodou je i nádherně zařízená relaxační zóna se saunami, parní lázní, vodními lůžky a, samozřejmě, krytý bazén, který je ve vedlejší budově.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích