Pohodový týden v Alpách - Silvretta - perla Alp s kartou

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 100 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Během zájezdu poznáte podrobně okolí Silvretta Gruppe. Všechny túry jsou po nejhezčích partiích tohoto pohoří s výhledy až na 74 ‾třítisícovek" - výhled od chaty Wiesbadenerhütte na ledovec Vermunt-Gletscher nadchne každého. Projdeme se kolem jezer Silvretta Stausee a Kopssee, navštívíme bezcelní zónu Samnaun (výhodné nákupy). Velkolepým zážitkem je přejezd průsmyku SILVRETA silnicí, která patří mezi nejhezčí v RAKOUSKU (byla zpřístupněna teprve roku 1953).
Budeme ubytováni přímo uprostřed údolí Paznauntal v ****hotelu v Ischglu, pokoje mají vlastní příslušenství, sat. TV, telefon, rádio, trezor a internetovou přípojku. Součástí hotelu je i krásná relaxační zóna s krytým bazénem, saunou a vířivkou.
Každý účastník obdrží tzv. Silvretta Card, což je karta, která umožňuje neomezeně využívat lanovky v blízkém okolí, takže nám umožní se velmi pohodlně dostat na vrcholky hor a ušetřit síly na vrcholové túry. SILVRETTA je nejvýchodnější horský celek, který zasahuje na území ŠVĂťCARSKA a RAKOUSKA. Nejvyšším vrcholem Silvretty je hora Piz Linard (3410 m n. m.). Přes průsmyk Silvretta vede také nejmladší a druhá nejhezčí vysokohorská cesta Rakouska, která nás zavede do velkolepé velehorské krajiny, kde skály a ledovce tvoří optickou harmonii jako málokde v Alpách. Jelikož tu řeka III, kterou napájí ledovce ze Silvretty, tekla přesně v místě evropského rozvodí mezi Rýnem a Dunajem a často měnila směr, muselo být jezero přehrazeno z obou stran. Na jih od přehrady se tyčí k nebi 74 třítisícovek vyšších než 3000 m.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích