Pohodový týden v Alpách - Savojské Alpy - brána ke slunci s kartou

Destinace:Francie \ (informace o oblasti)
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 000 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tentokrát nás novinka zavede do báječných údolí i na vrcholky hor v Savojských Alpách - do střediska Les Portes du Soleil nazývané také jako brány ke slunci. Rozprostírá se na hranici mezi Francií a Švýcarskem. Jedná se o ráj 14 středisek mezi nejkrásnějším panoramatem Alp, a to Ženevským jezerem a horou Mont Blanc nabízející turistiku pod nejvyššími horami evropského kontinentu. Poznáme dokonale toto území na základě tzv. Multi passu (pro všechny zdarma), který opravňuje používat všechny lanovky na území Francie i Švýcarska (celkem až 24 lanovek). Dále na základě této karty můžeme využívat některé údolní busy, vlak či koupaliště. Krásné toulky podél jezera Lac de Montriond či panorama pod Dents du Midi v nás zanechají nádherné vzpomínky na kouzelný kraj pod nejvyšší horou Evropy. Poznáme také místní architekturu, tradiční životní styl i výrobu pravého švýcarského horského sýra.
Ubytování máme v ***hotelu v malém horském středisku Champoussin ve Švýcarsku, v nadmořské výšce 1600 m n. m., těsně u hranice s Francií. Pokoje jsou zařízeny v místním stylu, mají vlastní sociální zařízení, sat. TV, přípojku na internet (za příplatek). Snídaně jsou podávány formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech. Jednou pro nás majitelé připraví galavečeři, 1x sýrové fondue a 1x grilování. Součástí hotelu je i vlastní relaxační zóna s krytým bazénem (15x5), saunou, parní lázní a fitnessem.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích