Pohodový týden v Alpách - Divoká krása v Kitzbuehelu s kartou

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 000 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tyrolské horské údolí Wildschönau (v překladu divoká krása) leží na půli cesty mezi hranicemi s Bavorskem a hlavním městem Tyrolska - Innsbruckem, jižně od údolí řeky Inn, v nadmořské výšce od 828 až 1150 m. Wildschönau se svými čtyřmi farnostmi Niederau, Oberau, Auffach a Thierbach tvoří jedinečný kouzelný svět. Při putování přes horský průsmyk až na horu Rosskopf nebo na Gressensteinalm v Auffachu vás budou doprovázet bublající vodní pramínky. I výlety po vrcholcích hor svěží přírodou s její rozmanitou alpskou flórou oživují tělo i duši. Vše nám zpříjemní možnost výjezdu lanovkou. Ochutnáme sýrové speciality na salaši, projedeme se místním vláčkem od jedinečné soutěsky Kundler Klamm, poznáme světoznámý Kitzbühel a mnoho dalšího.
Ubytováni jsme v krásném komfortním ***hotelu v srdci údolí, v útulných pokojích se sprchou nebo vanou, WC, sat. TV, fénem, telefonem, rádiem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátovým švédským stolem. Majitelé pro nás také přichystali kulinářské zážitky - např. selský bufet či grilování s hudbou (podle počasí), 1x desertový švédský stůl. Hotel dále nabízí relaxaci ve vlastním krytém hotelovém bazénu, sauně, parní lázni atd.
Další, velmi významnou výhodou, je i karta Wildschoenau Card, která umožňuje zdarma využívat všechny lanovky v údolí (kromě Kitzbühelu), koupaliště s tobogánem (15 minut pěšky z hotelu), muzeum sedláků z hor, muzeum dřeva a ještě něco navíc.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích