Pohodový týden v Alpách - Cortina di Ampezzo

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x místní specialita, vstup do relaxační zóny se saunou a vířivkou, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 600 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Pokud chcete poznat nejhezčí místa Dolomit, určitě nesmíte vynechat okolí Cortiny di Ampezzo, které patří mezi skvosty celých Dolomit. Cortina di Ampezzo se nachází v centru Valle di Ampezzo, na severu je obklopena Val Pusterií a na jihu Dolomity. Mezi nejznámější místní hory patří nejvyšší hora Tofana di Menzo (3244 m n. m.), Cristallo a Cinque Torri. Seznámíme se převážně s jižními partiemi zmíněných Dolomit a to hlavně jedinečnou túrou kolem masivu Civetta, vyjedeme lanovkou až do výšky 3200 m n. m., odkud je jedinečný panoramatický výhled na celé Dolomity, projdeme se kolem masivu Civetta či Croda da Lago.
Ubytováni jsme v malém městečku Zoldo Alto v ***hotelu, který nám umožní pohodlné poznání tohoto kouzelného kraje. 2lůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sat. TV a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře výběrem z menu o 3 chodech včetně salátového švédského stolu. Jako u každého PT i tady ochutnáme 1x místní specialitu. Hotel dále nabízí relaxaci ve vířivce či v sauně.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích