SVRATKA - rafting na Yukonech

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:převoz osobních věcí vozidlem organizátora
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
zapůjčení moderní plastové kanoe a pádel (nutno uvést v přihlášce)
zapůjčení raftu typ Colorado (pro skupinu 4 - 6 osob, nutno uvést v přihlášce)
zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - doprovod skupiny instruktorem (za skupinu) (1250 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Letošní oblíbený Český pohár vodáků na Svratce vyšel až na poslední červnový víkend. * Řeka Svratka pramení na Českomoravské vysočině v blízkosti nejvyššího kopce Devět skal. Pro vodáky je zajímavý úsek zejména pod druhou nejvyšší hrází přehrady Vír I, kde je na řece postavená slalomová trať a dále pak krásných 25 km svižné řeky po proudu od vyrovnávací přehrady Vír II. Řeka nabízí jízdu poměrně širokým korytem v hlubokém zalesněném údolí Čdeskomoravské vysočiny. Lesy, pole a louky jsou občas střídány průjezdy obcemi a mestečky. Plavbu zpestřují jezy a jízdy, které jsou po prohlédnutí zpravidla sjízdné. Sraz: obec Vír nebo okolí. Místo srazu bude upřesněno s ohledem na pořádání vodáckých závodů ČPV.   Splouvaný úsek:  Vír II - Borač (20 km řeky obtížnosti WW I na kterých navazuje závěrečné zpestření v podobě cca pětikilometrového úseku obtížnosti až WW II+). Všechny jezy doporučujeme před případným splutím prohlédnout. UPOZORNĚNë PRO ÚČASTNëKY: Průvodce NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích a tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. Doprovod instruktora pro Vaši skupinu si můžete přiobjednat za příplatek. Zároveň doporučujeme přihlašovat se ve dvojicích. Liší účastníci se pochopitelně spojí do dvojic, ale může se stát, že jeden zbude. Ten musí počítat s možností, že pojede sám. * Obtížnost: lehká až středně těžká do WW II+, vhodné mírně zkušené se zkušenostmi z kánoí nebo raftů. * Minimální počet osob: 6 * Doplňující informace: Cena nezahrnuje: doprovod instruktora v průběhu plavby, dopravu na místo konání a zpět, pojištění, ubytování, případné startovné v závodech, strava a další služby neuvedené v položce "V ceně je zahrnuto". Doporučujeme neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 10 let v doprovodu dospělé osoby.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích