TEPLÁ A STŘELA - podzimní rafting v ČR

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:převoz osobních věcí vozidlem organizátora
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
zapůjčení moderní plastové kanoe a pádel (nutno uvést v přihlášce)
zapůjčení raftu typ Colorado (pro skupinu 4 - 6 osob, nutno uvést v přihlášce)
zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - doprovod skupiny instruktorem (za skupinu) (1250 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Každoroční podzimní vodácký víkend. Hned 2 řeky v ČR v jednom víkendu mají dost vody pro vodáky. * Parádní a rychlá voda na Teplé s průjezdem kulturního klenotu lázeňské zóny Karlových Varů. V neděli se přesuneme do lesnatého údolí řeky střely, která nám připraví nejedno překvapení.   Odvážní vodáci si mohou vzkoušet své dovednosti mezi brankami při závodu Českého poháru vodáků. Pro skupiny 4 - 6 osob zapůjčíme také RAFTY typu Colorado. Sraz na Teplé: kemp Březová  Splouvaný úsek na Teplé:  Březová - soutok s Ohří  (cca 8 km divoké a rychlé řeky až WW II+) Sraz na Střele:  Rabštejn nad Střelou - most přes řeku Splouvaný úsek na Střele:  Rabštejn - Mladotice (cca 17 km meandrující říčky s peřejemi WW I - II) UPOZORNĚNë PRO ÚČASTNëKY: Průvodce NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích a tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. Doprovod instruktora pro Vaši skupinu si můžete přiobjednat za příplatek. Zároveň doporučujeme přihlašovat se ve dvojicích. Liší účastníci se pochopitelně spojí do dvojic, ale může se stát, že jeden zbude. Ten musí počítat s možností, že pojede sám. * Obtížnost: lehká až středně těžká do WW II+, vhodné mírně zkušené se zkušenostmi z kánoí nebo raftů. * Minimální počet osob: 10 * Doplňující informace: Cena nezahrnuje: doprovod instruktora v průběhu plavby, dopravu na místo konání a zpět, pojištění, ubytování, případné startovné v závodech, strava a další služby neuvedené v položce "V ceně je zahrnuto". Pokud pojede jedna osoba oba víkendové dny, může na 2. den uplatnit slevu Kč 100,-. Podmínka minimálního počtu účatníků platí pro každý den zvlášť. Povinný neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 10 let v doprovodu dospělé osoby.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích