Irským ostrovem za přírodou a keltskými tradicemi - stan

Destinace:Irsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, doprava klimatizovaných autobusem (5400 km) včetně poplatků, zpáteční trajekt do Anglie a zpáteční trajekt do Irska a na ostrov Wight, 12x noclehy ve vlastních stanech v kempech nebo dražší varianta: 12x noclehy v hostelech (4-6lůžkové pokoje), vedoucí zájezdu a informační materiály
Cena nezahrnuje:strava, vstupy, půjčovné za kola, v některých kempech se sprchy spouští žetony za 1 EUR, dohromady cca 7 EUR (žetony jsou k dispozici v recepci kempu) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Jen málo míst na naší planetě je tak nabitých historií jako ostrovní stát Irsko. Kamkoliv pohlédnete, objeví se před Vámi zbytky starobylých památek, hradů, klášterů, prehistorických vztyčených kamenů, válcových věží a vysokých keltských křížů, z nichž některé jsou dokonce ještě starší než pyramidy. Nemusíme se ale ani příliš o historii zajímat a setkáme se s ní téměř na každém kroku. Je totiž otištěna do překrásné krajiny a prostupuje i životem velmi přátelských lidí. A jestliže občas zaprší, netrvá to nikdy příliš dlouho a za chvilku opět vysvitne slunce, za kterého se čerstvě očištěná krajina třpytí jako drahokamy a vzduch je nádherně svěží. Do programu nově zařazujeme dosud nezaslouženě opomíjený Donegal a perlu severního Irska Giants Causeway. Cestou do Irska uvidíme monumentální Stonehenge, v národním parku Brecon Beacons ve Walesu půjdeme kolem vodopádů na řece Neath. Cestou zpět projdeme po hradbách městečka Conwy, patrovými podloubími v Chesteru a den odpočinku strávíme na Isle of Wight.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích