TATRANSKÁ BELÁ - RAFTING NA YUKONU - víkendový rafting Slovensko

Destinace:Slovensko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:instruktor raftingu IRF
zapůjčení vodácké výstroje (vesta, přilba )
zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - 2 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na nebezpečné sporty (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) ( )
Další služby za příplatek - neoprenový komplet / 2 dny (neopren, neoprenové boty, vodácká bunda) ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Víkendový intenzivní rafting na Slovensku, nejoblíbenější raftový terén - Belá. V kombinaci s večírkem v kolibě se stává tato akce super atraktivní. * Tento zájezd Vás zavede na opravdovou Slovenskou řeku, nejoblíbenější raftový terén - Belou. První den si dáme na rozcvičení spodní úsek z Pribyliny. Večer na Vás čeká ubytování v chatkách a posezení v kolibě. Druhý den si dáme Belou od vrchu od lávek Pri Bystré, které jsou kousek od Podbanského. Čeká na vás skvělý zážitek na skutečné perle Slovenska. S ohledem na plány uzavřít Belou pro rafting, neváhejte a pojeďte, dokud to jde. Jako bonus v případě dostatku vody můžeme zařadit i polskou Bialku, která odvodňuje severní svahy Tater. * Obtížnost: lehký až středně těžký rafting (max. WW III) Vhodné i pro začátečníky.Obtížnost na yukonu: středně těžká do WW III, vhodné pro zkušené se zkušenostmi z kanoí a zdatné začátečníky * Minimální počet osob: 12 * Doplňující informace: V ceně navíc večírek v kolibě s hudbou a večeří - místní menu. Povinný neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 12 let. Řeky je možné sjíždět na raftech nebo na dvoumístných člunech - Yukonech. Uveďte v přihlášce jednoznačně, na jaké lodi chcete zájezd absolvovat. * Tento zájezd můžete absolvovat i na RAFTECH řízených zkušenými raftguidy (kód zájezdu: 312).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích