KAJAKOVÁ ŠKOLA- JIZERA, základní kurz jízdy na kajaku, vodácká škola CK Klíč

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:instruktor specializovaný pro kajak (IRF + cvičitel VS)
zapůjčení kajakářské výzbroje (kajak, pádlo a špricdeka)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - neoprenový komplet pro kajak 2 dny (kajakářská bunda, neopren, neoprenové boty) ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Parádní zážitek na vlnách je jízda na kajaku. Kajak letí, Kajak je in, kdo nejel na kajaku, není správný outdoorák! Kajak má své výhody: jste v něm sami, můžete na něm sjet mnohem divočejší vodu než v otevřené kánoi, a v případě otočení MŮŽETE eskymovat. Rychlé manévrování, svoboda každé individuality, a odpovědnost za sebe sama, to je jízda na kajaku.... Díky kajaku se můžete taky podívat do míst, kam se na jiném plavidle a ani pěšky nedostanete. Prostě KAJAK JE IN! * Naše KAJAKOVÁ ŠKOLA JE PLNÁ ZÁŽITKŮ! Klade si za cíl pobavit a také naučit vás základní dovednosti jízdy na kajaku, což jsou: jízda vpřed a vzad, zatáčení, otáčení, závěs, nájezd a výjezd do proudu a do vracáku a přejezd. Součástí je také bezpečnostní blok s nácvikem sebezáchrany a vysvětlení bezpečnostních pravidel. Na peřeji Paraplíčko jsou celoročně vhodné podmínky pro výuku, a proto vás srdečně zveme do nádherného údolí Jizery nad Železným Brodem. Věnovat se Vám budou naši profesionální instruktoři s mezinárodn licencí pro výuku na divoké vodě: Wenca, Sandál, Kóša, Hanz a Mára. Žádný strach, nenechají vás utopit, ale ani se jen tak plácat. Budou vám vše vysvětlovat krok za krokem, budou kolem vás neustále kroužit, ukazovat jak co provést a budou si to s vámi užívat! NEOPRENY: Ve všech termínech doporučujeme objednat si neopren. Voda je i v létě v Jizeře chladná až studená. V termínech označených PN je neopren povinný (ať už vlastní nebo zapujčený). Objednávku neoprenů uvádějte prosím v přihlášce. * Obtížnost: lehké, výuka základů jízdy na kajaku, potřeba umět plavat a hodí se fyzička * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: V případě zájmu o ubytování doporučujeme: Hotel Pod Spálovem, Spálov 27 Železný Brod 46822, tel.:+420 481 621 972 http://www.hotelpodspalovem.cz/ (cca 330 Kč /os) Penzion Formanka: leží kousek pod Železným Brodem, Splzov 22, Železný Brod 468 22, Tel: +420 483 390 772, www.formanka.cz (cca 350 Kč /os) Hotel Skála ***, Malá Skála 69, 468 31 Malá Skála, Telefon: 483 392 299, www.hotelskala.cz (cca 590 Kč/os se snídaní) nebo můžete přespat přímo na vodáckém tábořišti ve vlastním stanu, přímo v místě kajakové školy {video:kajakova_skola;VIDEO Z NAŠÍ KAJAKOVÉ ŠKOLY NA JIZEŘE}   Pro skupiny min 6 osob zorganizujeme zájezd ve Vámi zvoleném termínu. Pro firmy máme připraven Kajak Workshop (od 10 až pro 80 účastníků). Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace v CK.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích