KAJAKOVÁ ŠKOLA - ÚPA, základní kurz jízdy na kajaku, vodácká škola CK Klíč

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:instruktor specializovaný pro kajak (IRF + cvičitel VS)
zapůjčení kajakářské výzbroje (kajak, pádlo a špricdeka)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - neoprenový komplet pro kajak 2 dny (kajakářská bunda, neopren, neoprenové boty) ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Kajak letí, Kajak je in! Kajak má své velké výhody: jste v něm sami, můžete na něm sjet mnohem divočejší vodu než v otevřené kánoi, a v případě otočení MŮŽETE eskymovat. Rychlé manévrování, svoboda každé individuality, a odpovědnost za sebe sama, to je jízda na kajaku.... Díky kajaku se můžete taky podívat do míst, kam se na jiném plavidle a ani pěšky nedostanete. Prostě KAJAK JE IN! * Naše KAJAKOVÁ ŠKOLA JE PLNÁ ZÁŽITKŮ! Vodácká škola CK Klíč - kajaková škola Klade si za cíl nejen pobavit, ale především naučit vás základní dovednosti jízdy na kajaku: jízdu vpřed a vzad, zatáčení, otáčení, závěs, nájezd a výjezd do proudu a do vracáku a přejezd. Součástí je také bezpečnostní blok s nácvikem sebezáchrany a vysvětlení bezpečnostních pravidel. Na peřeji v Trutnově, kde vyrostla spousta vodáků včetně reprezentantů, jsou celé jaro velmi dobré podmínky pro výuku, a proto vás srdečně zveme na lehkou výcvikovou trať do Trutnova, do peřejí řeky Úpy. Věnovat se Vám budou naši profesionální instruktoři s mezinárodní licencí pro výuku na divoké vodě: Wenca, Sandál, Kóša, Hanz a Mára. Žádný strach, nenechají vás utopit, ale ani se jen tak plácat. Budou vám vše vysvětlovat krok za krokem, budou kolem vás neustále kroužit, ukazovat jak co provést a budou si to s vámi užívat! POZOR: POVINNĂť NEOPREN! * Obtížnost: lehké, výuka základů jízdy na kajaku, potřeba umět plavat a hodí se fyzička * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: V případě zájmu o ubytování doporučujeme: Ubytovna RD stav, , Petříkovická 551, 541 03 Trutnov - Poříčí; Tel. správce: 777 092 888, Tel.: 499 841 044, cena cca 200 kč/os a noc www.rdstav.cz/Ubytovna.html Pro skupiny min 2 osob zorganizujeme kajakovou školu na Úpě ve Vámi zvoleném termínu. Vhodné jsou termíny od začátku dubna do konce května. Pro firmy máme připraven Kajak Workshop(od 10 až pro 80 účastníků). Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace v CK nebo na www.firemniprogramy.cz
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích