SPELEO - jeskyně Moravského krasu, jedodenní program

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení horolezecké výzbroje a výstroje (vč. lezeckých bot), program zaměřený na horolezectví, školený instruktor
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:VYZKOUŠEJTE SPELEO: ochutnávka speleologie v jeskyních Moravského Krasu * Jedná se o prohlídku veřejnosti nepřístupných prostor krasového propadání v Moravském krasu - druhého nejdelšího jeskynního systému v České republice o délce 12 Km s unikátní krápníkovou výzdobou. Po kovových žebřících sestoupíme cca 150m pod povrch a dále půjdeme aktivním tokem potoka po proudu kam až to půjde, nebo tam, kam až budete chtít.... Součástí programu je také ukázka a nácvik tak zvané jednolanové techniky, která se používá při vertikálnímu prostupu jeskyní a prohlídka expozice speleologického muzea ve větrném mlýně. Cena: 2.049 Kč na osobu a jednodenní program. Termíny: denně březen až listopad Cena zahrnuje: zapůjčení potřebné výbavy včetně kombinézy a přilby a bot, instruktor po celou dobu akce, prohlídka muzea. Pro skupinky min. 6 osob * Obtížnost: středně obtížné * Doplňující informace: Pro skupiny min 6 osob zorganizujeme tutuo akci ve Vámi zvoleném termínu. Pro firmy máme připravenu Speleo ochutnávku (od 6 až pro 12 účastníků v jedné skupině). Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace v CK.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích