Letní BLANICE na YUKONECH

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:převoz osobních věcí vozidlem organizátora
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - doprovod skupiny instruktorem (za skupinu) ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Vypouštění přehrady Husinec spojené se závody na bystré říčce Šumavského podhůří. * Řeka obtížnosti WW II- s mnoha jezy, které jsou většinou sjízdné a tak o zábavu nebude nouze. Celý splouvaný úsek z pod přehrady Husinec do Strunkovic měří cca 10 km (cca do 3 hod plavby)  Podmínka: samostatnost na vodě, umění plavat, zvládat adrenalinové stavy a nepropadat panice, doprava vlastní. UPOZORNĚNë: v sobotu je ČPV - akce vhodná jen pro zdatné jezdce a adrenalinové povahy. Nedělní sjezd je pohodovější a na vodě je zpravidla méně lidí. Podmínka: samostatnost na vodě do WW II. Letní pouštění vody z přehrady Husinec a vodácké závody patří do seriálu vodáckých TOP akcí sezóny. Vzhledem k tomu, že v sobotu se na trati pořádají závody ČPV a vy budete obklopeni spoustou dravých pádlistů usilujících o dobrý výsledek a občas zapomenou brát ohled na méně zkušené vodáky, je vaše samostatnost na vodě nevyhnutelná. Také se určitě vyplatí být při vysvětlování trati a pak maximální opatrnost při plavbě. Závod je parádní prověrkou každého vodáka, na kterou se zpravidla nezapomíná. Vysvětlení pojmu ČPV: jedná se o Český pohár vodáků. To znamená že přihlášení účastníci obdrží startovní čísla. Na trati jsou branky, které byste měli projet. Protože se jedná o jízdu zdatnosti, nerozhoduje čas v cíli, ale počet úspěšně projetých branek. Čas je až druhá rozhodující veličina, v případě stejného počtu bodů s jinou posádkou. Když branku minete, máte penalizaci 10 trestných bodů, když ji projedete (oba) a dotknete se jí, máte penalizaci 2 trestné body. Čistý průjezd bez dotyku je 0 trestných bodů. Branky jsou ZELENÉ (tzv. povody), které se projíždí po proudu, tedy po vodě. ČERVENÉ branky jsou takzvané protivody, a ty se jezdí proti proudu řeky. Je jedno jestli branky jedete napřed špičkou nebo zádí. Pokud do branky jednou najedete, tak se vám pokus počítá, pokud se jí dotknete, opravné projetí se nepočítá. POZOR v pravidlech je, že nesmíte vystupovat z lodi v brankovišti. Tedy pokud se uděláte někde v brankovišti (označeno vždy na začátku a na konci červeným praporkem) jste diskvalifikováni. Startovné v sobotu na ČPV si hradí každý sám. Upozornění: Na trati budou v provozu občerstvovací stánky, doporučujeme vzít si nějaké peníze s sebou.  UPOZORNĚNë PRO ÚČASTNëKY: Průvodce NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích a tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. Doprovod instruktora pro Vaši skupinu si můžete přiobjednat za příplatek. * Obtížnost: lehká až středně těžká do WW II-, vhodné pro zkušené se zkušenostmi z kánoí. * Minimální počet osob: 10 * Doplňující informace: Cena nezahrnuje: doprovod instruktora v průběhu plavby, dopravu na místo konání a zpět, pojištění, ubytování, strava a další služby neuvedené v položce "V ceně je zahrnuto". Povinný neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 14 let.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích