Divoká Orlice - Litický Oblouk Na Yukonech

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:převoz osobních věcí vozidlem organizátora
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
zapůjčení raftu typ Colorado (pro skupinu 4 - 6 osob, nutno uvést v přihlášce)
zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - doprovod skupiny instruktorem (za skupinu) ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tak zvaný "Litičák" láká vodáky již dlouhá léta. Každoročně poutší přehrada Pastviny vodu, pro pravidelné vodácké srazy na Orlici. Skuipiny mohou je t též na RAFTU COLORADO. * Jarní vodácké srazy na Orlici mají již dlouholetou tradici. Každoročně vypouští přehrada Pastviny vodu, aby si vodáci užili peřejí Litického oblouku. Tradicí bývalo také pořádání VTJZ (vodáckých turistických jízd zdatnosti). Akce je určena pro všechny vodáky, kteří mají již nějakou zkušenost s kánoemi nebo rafty. Ačkoliv byste si do peřejí "Litičáku" netroufli na kánoi, nafukovací YUKON je natolik stabilní, že se v něm budete cítit dost bezpečně na to, abyste si stihli vychutnat také krásy údolí řeky Divoké Orlice a zřícenin hradů Potštejn a Litice. Sraz: 10 - 10:30 u mostu mezi obcemi Bohousová a Záchlumí (Velmi praktické je přijet vlakem, který má zastávku přímo v obci Bohousová.) Splouvaný úsek: Bohousová - Potštejn - cca 10 km, obtížnosti WW II-. Plavba vám zabere cca 3 hodiny. Výlet doporučujeme spojit s návštěvou zřícenin hradů Potštejn nebo Litice. UPOZORNĚNë PRO ÚČASTNëKY: Průvodce NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích a tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. Doprovod instruktora pro Vaši skupinu si můžete přiobjednat za příplatek. * Obtížnost: lehká až středně těžká do WW II+, vhodné pro lehce zkušené se zkušenostmi z kánoí. * Minimální počet osob: 5 * Doplňující informace: Cena nezahrnuje: doprovod instruktora v průběhu plavby, dopravu na místo konání a zpět, pojištění, ubytování, strava a další služby neuvedené v položce "V ceně je zahrnuto". Povinný neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 12 let v doprovodu dospělé osoby.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích