Torre Canne - Le Dune ****

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:Nájem bungalovu/týden (sobota-sobota), spotřeby energií, povlečení, plážový servis, vstup do bazénu, 1 parkovací místo/apartmán, klubovou kartu, závěrečný úklid.

KLUBOVÁ KARTA (10/06 - 11/09)
Dětské hřiště, denní a večerní animační programy, kolektivní kurzy (tenis, aerobik, acqua gymnastika, plavání), baby klub 3 - 6 let, mini klub 7 - 12 let, vstup na diskotéku a amfiteátru, taneční večírky s živou hudbou u bazénu s barem.
Cena nezahrnuje:FAKULTATIVNÍ SLUŽBY (platba na místě): náhradní povlečení: € 5/os., ručníky: € 5/os.
VRATNÁ KAUCE: € 100/bungalov. ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Prázdninový resort přímo na pláži, který se nachází v Torre Canne di Fasano.

Poloha: Tento uzavřený prázdninový resort o rozloze 80 ha se rozprostírá přímo podél dlouhé písečné pláže uprostřed bohaté subtropické zeleně cca 65 km od Bari a 50 km od Brindisi.

Vzdálenosti PLÁŽ:
Přímo u komplexu je plně vybavená privátní dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení: Velký bazén a dětské brouzdaliště, klimatizovaná restaurace, pizzerie, společenská místnost s TV, 2 bary, dětské hřiště, herna, kuželky, vnitřní parkoviště, supermarket, trafika, prádelna, diskotéka pod širým nebem (červenec - srpen), kyvadlová doprava do městečka Torre Canne, vybavená soukromá pláž, volejbalovým a dětským hřištěm, WI-FI (za příplatek).

Za poplatek: 2 tenisové kurty, fotbal (večerní osvětlení), basket, ping-pong, mini golf, půjčovna kol, na pláži: kánoe a šlapadla. Poblíž se nachází jízdárna, golfové hřiště a go-kart.

KLUBOVÁ KARTA (10/06 - 11/09)
Dětské hřiště, denní a večerní animační programy, kolektivní kurzy (tenis, aerobik, acqua gymnastika, plavání), baby klub 3 - 6 let, mini klub 7 - 12 let, vstup na diskotéku a amfiteátru, taneční večírky s živou hudbou u bazénu s barem.

Sport a zábava: K dispozici herna, kuželky, volejbalové hřiště.Součástí klubové karty jsou kolektivní kurzy (tenis, aerobik, acqua gymnastika, plavání).

Za poplatek k dispozici 2 tenisové kurty, fotbal (večerní osvětlení), basket, ping-pong, mini golf, půjčovna kol, na pláži: kánoe a šlapadla. Poblíž se nachází jízdárna, golfové hřiště a go-kart.

Doporučujeme: VHODNÉ PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

Děti : K dispozici dětské brouzdaliště, dětské hřiště. Součástí klubové karty je baby klub 3 - 6 let a miniklub 7 - 12 let.

Výhody a nevýhody : VĂťHODY: BAZÉN, PŘëMO NA PLÁŽI, SPORT, DĚTSKÉ HŘIŠTĚ
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:C.I.S, Tour

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích