Francie - Tour du Mont Blanc - Okruh kolem alpského velikána

Destinace:Francie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:pojištění storna zájezdu, doprava autobusem, 6x ubytování v kempech, 2x na tábořišti, 8x polopenze, vedoucí zájezdu, informační materiály, sud piva
Cena nezahrnuje:místní doprava (cca 5 EUR), lanovky (v programu v případě hezkého počasí počítáme s využitím lanovky na Aig. du Midi (cca 40 EUR/os. - zpáteční jízdenka) a na Le Brévent (cca 15 EUR/os.), fakultativně je možné zkrátit si nástup z Les Houches do sedla Col Voza lanovkou na Bellevue (cca 10 EUR/os.) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Vysokohorský trek kolem Mont Blancu (4807 m) patří právem mezi nejvyhledávanější vysokohorské přechody v Evropě. Trek začíná ve Francii, přechází do Itálie a pokračuje do Švýcarska a celá cesta končí opět ve Francii. Okruh prochází přes louky plné květin, stoupá do sedel, klesá do údolí lemovaných potoky. Míjí obydlí lidí, kteří zde žijí a obchází hory a ledovce, mlčenlivé svědky všech událostí. Každý den přinese se svou etapou nový pohled na Mont Blanc. Proto se výhledy na něj nikdy neomrzí.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích