Relaxace pod Dachsteinem s kartou

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 3x večeře, 1x grilování, 1x myslivecký večer, malý piknik na salaši, karta Sommercard (zdarma lanovky, muzea, koupaliště,...), doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, ložní prádlo, ručníky, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:1lůžkový pokoj 1 700 Kč ( )
pojištění léčebných výloh (doporučujeme uzavřít si vlastní), vstup do ledové jeskyně, čtyřkolky a vše ostatní co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tento zájezd vás zavede do světoznámé oblasti Dachstein-Taury, která protíná ze severu na jih hranice mezi spolkovými zeměmi Salzbursko a Štýrsko. Poznáte podivuhodné kouzlo této oblasti, která vás nadchne svými romantickými jezírky, krásně zářícími vápencovými stěnami či fantastickými výhledy na masiv Dachsteinu. S pomocí letní karty Sommercard, kterou obdrží každý klient zdarma se pohodlně dostaneme lanovkami na hřebeny Schladmingerských Taur či národního parku Soelktaeler nebo k ledovci Daschsteingletscher. Dále poznáme sílu vody v soutěsce, sjedeme na čtyřkolce z Hochwurzenu či navštívíme místní pivovar včetně ochutnávky. Výhodou je určitě i místní bus, který má zastávku jen 200 m od hotelu či místní venkovní i krytý bazén přímo v městě Schladming.
Ubytováni budete v ***hotelu na okraji světoznámého horského městečka Schladming ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a sat.TV. Snídaně je formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech a salátový švédský stůl. 1x místo večeře je grilování na zahradě, 1x večer se specialitami z divočiny a 1x odpolední svačinka na hotelové salaši.
Právě s kartou Sommercard lze vytvořit si vlastní program, naši zkušení průvodci vám rádi pomohou při jeho sestavování. Zájezd je vhodný i pro rodiče s dětmi - výrazné dětské slevy.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích