Pohoda u Lago di Garda

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 3x večeře, 1x typická trentínská večeře, 1x italská večeře, 1x párty se zmrzlinou, 1x ochutnávka trentínských vín, použití bazénu, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, ložní prádlo, ručníky, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:1lůžkový pokoj 1 800 Kč ( )
vstupné, lanovky, pojištění léčebných výloh (doporučujeme uzavřít si vlastní) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:V průběhu zájezdu poznáte asi nejhezčí, nejčistší, ale také největší italské jezero Lago di Garda, které je plné kontrastů. Na severu jsou vidět ještě skalnaté úseky, kdežto na jihu již mírná nížina se subtropickou vegetací. Teploty v létě zde dosahují vysokých hodnot, které umožňují i koupání v jezeře. My poznáme velice podrobně severní a západní část a také část východního pobřeží. Budeme se procházet starými uličkami kouzelného městečka Arco, vyjedeme lanovkou na Monte Baldo, odkud jsou asi nejhezčí pohledy na jezero, projedeme se lodí. Na západním břehu jezera navštívíme exotickou zahradu či navštívíme vilu Il Vittoriale.
Ubytováni jsme v ***hotelu v Arcu cca 1,8 km od jezera ve 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, sat. TV a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech. Jednou pro nás majitelé připravili typickou italskou večeři, 1x trentínskou večeři při svíčkách. Po večeři ještě ochutnáte u bazénu výbornou italskou zmrzlinu. Asi největší devizou hotelu je velký bazén včetně lehátek a možnost večerních či odpoledních procházek po tomto kouzelném historickém městečku.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích