Rodinná dovolená pod Alpami - Kleinarl

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:6x nocleh, 6x snídaně, 1x ochutnávka místních specialit na salaši, 3x večeře, 1x grilování, 1x italský bufet, 1x salzburský bufet, ložní prádlo, ručníky, 2x lanovka Champion a Bubble Shuttle, nápoje během večeře do 23. hodiny, vstup do relaxační zóny (max. 2x za pobyt), venkovní bazén a louka plná her pro děti, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:1lůžkový pokoj 800 Kč ( )
pojištění léčebných výloh (doporučujeme uzavřít si vlastní) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:V nadmořské výšce 1014 m leží v objetí majestátných hor a třpytících se jezer údolí Kleinarl, ideální místo pro letní dovolenou v Rakousku. Jelikož jsme ubytováni v krásném a klidném údolí v blízkosti lyžařského centra Wagrain, budeme moci plnými doušky vstřebat jedinečnou atmosféru tohoto regionu. Lanovkou vyjedeme do výšky 2000 m n. m., kde podnikneme krásnou túru dle možností každého z nás, projdeme se pěšky ke kouzelnému jezeru Jaegger See, poznáme nejdivočejší soutěsku Rakouska a mnoho dalšího.
Ubytování máme ve ***hotelu ve 2lůžkových pokojích se sprchou a WC, kabelovou TV, přípojkou na internet a s balkónem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech + salátový švédský stůl. Jedenkrát pro nás majitel připravil typický salzburský večer, 1x italský večer a 1x grilování. Ochutnáme i místní speciality (sýr, špek) na vlastní hotelové salaši. Dále jsou zdarma nápoje během večeře až do 23. hodiny (pivo, víno, minerálka, cola, káva, čaj, kromě tvrdého alkoholu). Na zahradě hotelu je i vlastní vyhřívaný bazén, pro menší děti skákací hrad, pískoviště a další atrakce. Určitě je i výhodou relaxační zóna se saunou - vše již v ceně.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích