Francie, Španělsko - Francouzsko-katalánské přímoří *

Destinace:Španělsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:pojištění, doprava autobusem s cyklovlekem, ubytování, stravování, všechny výlety dle programu, potřebné mapy, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje:1lůžkový pokoj 4 450 Kč/os., 7x večeře v místní restauraci 2 180 Kč/os ( )
skupinové vstupné do muzea Salvadora Dalího (cca 7 EUR), další vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Pobytová základna u moře je na dohled od Španělska, nedaleko Perpignanu. Místo je ideálně položené tak, že jednodenní výlety nám umožní ochutnat ze všech přírodních i kulturně-historických esencí Francie i Katalánska. Krajina směrem do vnitrozemí je doslova posetá hrady a pevnostmi vybudovanými katary - stoupenci náboženského hnutí, kteří se zde opevňovali před křižáckými nájezdy. Kromě hradů je zde množství románských církevních staveb, zejména překrásné kláštery v horách. Krajem se táhne i 300 let staré technické vodní dílo - průplav Canal du Midi, spojující Atlantik a Středozemní moře.
Kemp leží přímo u moře v městečku Canet-Plage. Pláž je písečná, vhodná ke koupání pro děti, vstup do vody je mírný. Z tohoto příjemného místa vyrážíme s podporou autobusu na (cyklo)výlety do okolí. Blízkost moře, samozřejmě, využijeme k rannímu a podvečernímu koupání a během odpočinkového dne (nebo ve dnech, kdy vynecháte některý z programů) i k celodennímu lenošení na pláži.
Cyklistické výlety jsou připraveny tak, že jejich kratší varianty zvládnou i zdatnější děti. Výlety uvedené v následujícím itineráři mohou být nabízeny (případně kombinovány) i v jiném pořadí - podle počasí, aktuálních kulturních akcí a dalších okolností.
POVRCH A PROFIL: asfalt, některé etapy event. po šotolině, převážně zvlněný profil (etapa 4. dne rovinatý profil).

Povrch a profil : asfalt, některé etapy event. po šotolině, převážně zvlněný profil (etapa 4. dne rovinatý profil).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích