Irsko - Irský evergreen

Destinace:Irsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenka Praha - Dublin vč. let. tax (varianta s * zpáteční letenka Vídeň - Dublin vč. let. tax), svoz z Brna na letiště do Prahy a zpět (varianta s * svoz z Brna a Bratislavy na letiště ve Vídni a zpět), cestovní pojištění, doprava autobusem v Irsku, 7x ubytování ve 3* a 4* hotelech (2lůžk. pokoje s WC a sprchou), 7x snídaně (varianta s * 6x snídaně + 1x snídaňový balíček), 6x večeře, trajekty na Aranské ostrovy a přes řeku Shannon, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje:jednolůžkový pokoj 5 900 Kč ( )
vstupné cca 60 EUR, strava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Stejně nestárnoucí jako populární píseň, věčně svěží, čerstvé a stále zelené, takové je pravé Irsko. Pokusíme se vám jej nabídnout z několika různých pohledů. Tajemná obřadní místa starých Keltů i historické budovy hlavního města, Aranské ostrovy s drsnou krajinou a nádhernými výhledy na moře. Nezvyklou severskou přírodu na poloostrově Connemara, ohromující Mohérské útesy i příjemnou pohodu poloostrova a městečka Dingle. Nabízí nejen středověkou irskou architekturu, ale i posezení u pinty piva Guiness a podmanivé irské muziky. Irského počasí se neobávejte, přestože zde často prší, anebo alespoň jemně mrholí, dokáže právě takové počasí navodit velice zajímavou atmosféru. Poznávací program je zpříjemněn nenáročnými procházkami. Ubytování v kvalitních hotelích s vynikající polopenzí v ceně zájezdu.

doplatek 60 dní před uskutečněním zájezdu.
Minimální počet účastníků: 25.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích