Relaxační a regenerační masáže dle Ájurvédy - Indický oceán, 4* Uday Samudra - 9 dní

Destinace:Indie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:24-hodinová asistenční linka v Indii
ájurvédské masáže po celou dobu pobytu
asistence na letišti a v hotelu v Indii
letenka Praha (Vídeň) - Trivandrum - Praha (Vídeň) vč. všech tax, předběžná cena 18.490,- Kč (cena bude upřesněna v době její rezervace)
povinné pojištění CK proti úpadku
privátní transfer letiště-hotel-letiště
přivítání na letišti anglicky hovořícím průvodcem
půldenní výlet k backwaters
ubytování s plnou penzí (ájurvédský jídelníček) v hotelu u Indického oceánu
veškeré poplatky vládě
Cena nezahrnuje:cena se může zvýšit v závislosti na zvýšení kurzu USD/EUR vůči CZK ( )
cestovní pojištění do Asie, cena 666,- Kč na celý pobyt (na požadavek zajistíme) ( )
spropitné a osobní výdaje ( )
vízum, cena 800,- Kč (na požadavek zajistíme za poplatek 500,- Kč) - doba vyřízení 7 pracovních dní ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Dopřejte si ten pravý odpočinek a nechte se hýčkat jemnými masážemi dle ájurvédy, která díky svým blahodárným účinkům dokonale harmonizuje tělo, duši i mysl. Masáže jsou hluboce relaxační, regenerační a provádí se za použití léčivých masážních olejů, vybraných individuálně dle potřeb a zdravotního stavu. V kombinaci se zdejšími liduprázdnými písčitými plážemi bude pro Vás dovolená nezapomenutelným zážitkem.

PROGRAM:
Po celou dobu programu o Vás bude pečovat odborný personál, který Vám sestaví kvalitní ájurvédský jídelníček tak, aby Vám strava skutečně pomáhala. Ájurvédský relaxační program zahrnuje masáž celého těla, masáž Shirodhara tzv. masáž třetího oka, Navarakizhi a Kativasti.

1) Masáž celého těla: Klasická ájurvédská olejová masáž zahrnuje masáž hlavy, obličeje a masáž celého těla, prováděná jedním masérem. K masáži se používá velké množství teplého přírodního oleje.

2) Masáž Shirodhara: Relaxační a regenerační ájurvédská masáž, ke které se používá kvalitní přírodní olej s přísadami dalších bylinných olejů. Nad hlavu je umístěna speciální nádoba s olejem. Teplý olej působí tenkým proudem na celou oblast čela, zároveň se jemně masíruje pokožka hlavy a zadní část temene hlavy. Tato masáž navodí hluboký pocit klidu a pohody, snižuje úzkost, bolesti hlavy, psychycké problémy, nespavost, obtíže s pamětí a zárověň positivně působí na migrény.

3) Masáž Navarakizhi:
Velice efektivní a regenerující procedura, při níž je nejprve celá zadní partie těla masírována a prohřáta horkými bavlněnými koulemi, které obsahují rýži navara. Jde o speciálně připravenou rýži - uvařenou v bylinném odvaru a mléce. Následně je provedena ajurvédská olejová masáž zadní partie těla včetně hlavy a šíje. Tato masáž zpomaluje předčasné stárnutí, zlepšuje celkové prokrvení svalů a pokožky a tím zlepšuje celkovou kondici.

4) Masáž Kativasti: Působení teplého oleje v oblasti bederní páteře. Olej je umístěn do rezervoáru vyrobeného z těsta o průměru cca 10-15 cm, který se umístí do bederní oblasti. Olej příznivě působí na zablokované energetické kanály podél celé páteře a tím uvolňuje od bolesti v dolních dvou třetinách zad.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:ARCADIA AIR

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích