*** hotel Starchlhof - Dachstein Schladming - léto 2011

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:ubytování, polopenze, lázeňská taxa, ručníky, karta Sommercard
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tento ***rodinný hotel-penzion leží na okraji města Schladming jen pár minut pěšky do centra tohoto proslulého zimního střediska. Nabízí ubytování v prostorných 2 nebo 3lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, sat. TV, trezor a z velké části balkón. Snídaně je podávána formou bohatého švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Dále je možné využít relaxační zónu se saunou. Hotel nabízí pro početnější rodiny také ubytování v apartmánech pro 4 nebo 6 osob s vlastním vařením - vždy min. 2x ložnice, kompletně zařízená kuchyně, sociální zařízení, sat. TV (cena na vyžádání).

Největší výhodou tohoto ubytování je tzv. Sommercard, kterou obdrží náš klient zdarma. Tato karta opravňuje klienta k bezplatnému používání lanovek, autobusů, koupališť, mýtných silnic v celém regionu. Podrobnější rozpis na našich webových stránkách nebo www.sommercard.info.

Okolí vybízí k návštěvě největších turistických zajímavostí Štýrska či Salzburska - jako např. největší ledová jeskyně na světě u Werfenu, hrad Hohenwerfen, nejvyšší bod v okolí Dachstein atd. Pro turisty je připraveno 1000 km značených cest, dále 500 km cyklistických stezek, snad každý si zde vybere.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích