Pohodový týden v Alpách - Saalbach - kouzelné údolí v Taurech s kartou

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 2x večeře, 1x grilování, 1x selský bufet, 1x čínské fondue, 1x karta JOKER CARD, ložní prádlo, ručníky, vstup do krytého bazénu a do relaxační zóny, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:1lůžkový pokoj 1 400 Kč ( )
pojištění léčebných výloh (doporučujeme uzavřít si vlastní), lanovka v Zell am See a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Turistické středisko Saalbach Hinterglemm se nachází v 30 km dlouhém údolí Glemmtal mezi Kitzbühlem a Zell am See. Středisko spojují dvě horská městečka Saalbach a Hinterglemm. V zimě se to zde hemží lyžaři, v létě je zde více jak 400 km turistických značených cest od lehkých až po těžké. Trasa vede i po úzkých pěšinách na hřebenech a skýtá jedinečný výhled do údolí. Také pro vyznavače ostatních odpočinkových a sportovních aktivit je toto údolí ideální pro strávení nezapomenutelné dovolené, např. cyklisté ocení více jak 150 km horských cest, ideální podmínky jsou i pro rafting nebo zde můžete jen tak lenošit s dětmi. Prostě si vybere opravdu každý.
My Vám nabízíme jedinečnou možnost turistické varianty, kde podrobně poznáte celé údolí ze všech možných koutů, projdete se po vyhlášené Pinzgaurské stezce či po Saalachtelské vysokohorské panoramatické cestě, svezete se údolním vláčkem na salaš Lindlingalm atd. To vše za pomocí karty Joker Card, kterou obdržíte při zakoupení zájezdu a opravňuje vás k bezplatnému využívání všech 5 lanovek v údolí, v ceně je také jízda údolním vláčkem, využívání údolního busu, vstup do muzea, krytý i venkovní bazén atd.
Celkový dojem určitě ještě umocní ubytování v ****hotelu Glemmtalerhof, který patří mezi TOP "wanderhotely" celého Rakouska. V ceně budete mít kromě vydatné snídaně formou bohatého švédského stolu a rozmanité večeře o 5 chodech včetně salátového bufetu také již zmíněnou kartu Joker Card. Součástí hotelu je i krytý bazén, relaxační zóna s finskou saunou, bylinnou saunou, římskou parní lázní,… V hotelu lze za velmi zajímavé ceny zapůjčit horská kola či zakoupit rybářský lístek. Majitelé pro nás také připravili kulinářské zážitky ve formě grilování, typického selského bufetu a čínské fondue.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích