Pohodový týden v Alpách - Pohádka ve Val di Fiemme

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:6x nocleh, 7x snídaně, 5x večeře, 1x typická italská večeře, přípitek na uvítanou, sangria party, vstup do relaxační zóny s krytým bazénem, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:: vstupné, lanovky, pojištění léčebných výloh (doporučujeme uzavřít si vlastní) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Středisko Val di Fiemme nazývané často také Brána Dolomit, nabízí typické italské slunce a nepředražené služby. Díky krásnému panoramatu hlubokých alpských lesů se Val di Fiemme stalo jedním z nejnavštěvovanějších provincií v oblasti Trentino. Nejznámějším centrem oblasti je Predazzo se světově proslulým Geologicko-etnografickým muzeem. Tesero je známé především pro svou uměleckou řemeslnost - světově proslulé jsou hudební nástroje. Cavalese je administrativním centrem oblasti a zbývající městečka Passo di Lavaze a Castello-Molina jsou ideální pro letní turistiku. Val di Fiemme leží v nadmořské výšce 952-2 489 m n. m. Příroda Val di Fiemme je typicky alpská, charakterizovaná vysokým pohořím s nádherně zalesněnými horami. Řeka Avisio tekoucí v údolí dokresluje celkové panorama Val di Fiemme. Jih je ohraničen oblastí Lagorai a sever střediskem Latemar. Pro milovníky historie je zajisté zajímavou skutečností, že ve 12. století Val di Fiemme založilo feudální republiku - Magnifica Communita di Fiemme. Svědkové této doby, domy tehdejších aristokratů v Cavalese, se zachovali dodnes. Jsme ubytováni v ***hotelu v malém městečku Molina di Fiemme, ve kterém na nás čekají 2lůžkové pokoje se sprchou/WC, fén, sat. TV, telefonem a Wi-FI zónou. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech včetně salátového švédského stolu. Součástí hotelu je i relaxační zóna s krytým bazénem, saunou a vířivkou.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích