Pohodový týden v Alpách - Stubai - perla Tyrol

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 3x večeře, 1x grilování, 1x selský bufet, vstup do Wellness Augarti Spa, vstup na místní koupaliště (krytý i venkovní bazén), ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:1lůžkový pokoj 1 600 Kč ( )
vstupné, lanovky, pojištění léčebných výloh (doporučujeme uzavřít si vlastní) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Uprostřed Tyrolska se nachází údolí Stubaital, nevšední turistický ráj. Stěží najdete podobné místo pyšnící se tolika vrcholy. Přes 850 km značených turistických cest odkrývá milovníkům hor opuštěná údolí, senzační panorama, šťavnaté louky a rovněž přes 50 horských chat a salaší. Všech 109 vrcholů s nadmořskou výškou přes 3000 m tvoří, společně se Stubaiským ledovcem, nepřekonatelnou scenérii. A právě v srdci tohoto kouzelného údolí najdeme zázemí našeho zájezdu v ***hotelu se ****komfortem v útulných pokojích se vším potřebným vybavením (sprcha, WC, sat. TV, lednička atd.) včetně wellness centra s rozlohou 120 m2 či volného vstupu na místní koupaliště v blízkosti hotelu. Zážitkem je i kulinářský požitek z místní polopenze, snídaně je formou švédského stolu, večeře menu o 3 chodech s výběrem + salátový švédský stůl.

Během zájezdu poznáme, proč se tomuto kraji říká turistický ráj. Vyjedeme lanovkou až na báječnou vyhlídku ve výšce 3210 m n. m. s fascinujícím panoramatickým výhledem na majestátný svět ledovců nebo se projdeme po stubaiské horské stezce či k vodopádům Grawa.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích