Pohodový týden na kole - Zahrada Dolomit

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:6x nocleh, 7x snídaně, 4x večeře, 1x večeře při svíčkách, 1x speciální italský večer, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem se speciálním krytým přívěsem na kola, všechny výlety dle programu, připojištění stornopoplatků a léčebných výloh v zahraničí, sportovní instruktor, informační materiály
Cena nezahrnuje:1-lůžkový pokoj 1.100 Kč ( )
vstupné, lanovky a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci ‾Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Během tohoto cyklistického zájezdu poznáte krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí (minimální denní přejezdy), které leží na západním konci nejslunnějšího údolí celého Rakouska - tzv. ZAHRADA DOLOMIT. Podle místních lidí (i podle oficiálního průvodce) je zde opravdu nejméně srážek z celého Rakouska. Náš ***hotel leží v bočním údolí Antholzer Tal na slunném a tichém místě a právě jeho poloha je ideální k poznání Východních Dolomit. Budete mít dostatek času se během etap vykoupat či jen tak lenošit pod štíty Dolomit. V tomto termínu budete cestovat s turistickou variantou, takže můžete během celého zájezdu využít i zkušeností průvodců pro ‾pohodáře" a absolvovat i nějaké trasy bez kol. Ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo večeře majitelé připravili večeři při svíčkách a 1x italské speciality.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích