Horami k moři Černé Hory s kulinářskými lahůdkami - stany

Destinace:Černá Hora \ (informace o oblasti)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Veškeré kulinářské pochoutky a degustace jsou v ceně zájezdu, včetně lodního výletu s fish piknikem. Variantní turistika od lehké až po středně náročnou. Nejen přírodní krásy a památky UNESCO, ale i typický balkánský ‾folklór" dotváří Černou Horu v její neopakovatelné atmosféře. Půjdeme cestou i necestou přes pestrobarevné voňavé louky, usedneme ke stolu s lahodnými pečínkami. Vyšplháme až k samým vrcholkům hor a připijeme si doušky léčivé černohorské pálenky. Shlédneme překrásné scenérie horských úbočí a své chuťové pohárky potěšíme místním pršutem, čevapi, sýry a skvělým vínem. Svá těla smočíme ve vlnách sladkovodních jezer a ochutnáme delikatesně připravené čerstvě nalovené ryby. Dotkneme se ticha v pralesním porostu, budeme naslouchat zpěvu nesčetných druhů ptáků, ucítíme vůni Jaderského moře.
Na cestě překrásnou přírodou se setkáme s jedinečnou kulturou, srdečností a pohostinností balkánského lidu. Neváhejte a vydejte se s námi! Ochutnáme to nejlepší, co nám vůbec tato země může nabídnout.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích