Pohodový týden v Alpách VI. - Pohádkové Dolomity

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Připravili jsme pro Vás zájezd do fantastické části Dolomit pod vrcholky úžasné růžové zahrady - Rosengarten. Toto pohoří král Laurin podle pověstí zaklel a nyní lze jeho růže pouze pozorovat v krásné záři zapadajícího slunce. Postupně poznáme západní část tohoto proslulého pohoří z údolí i z vrcholků. Všechny trasy jsou pečlivě vybrány tak, aby vyhovovali co možná nejvíce turistům - ať už jen ‾pohodářům", či naopak zkušeným turistům. Projdeme se kolem kouzelného jezera Karersee či pod pomníkem Christomannos s ohromujícím výhledem na skupinu Latemar, dále pod mohutnými štíty Rosengartenu a také poznáme údolí Val Gardena a Seiser Alm. Zázemí máme v *** hotelu na začátku údolí Tschamintal. Pokoje jsou zařízeny soc. zařízením a televizí. Pro větší pohodu je součástí hotelu i venkovní vyhřívaný bazén a krásná relax. zóna se saunou. Snídaně je formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech + salátový švédský stůl už je téměř samozřejmostí u našich Pohodových týdnů. 1x místo večeře budeme mít grilparty.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích