St.Kanzian - Hotel Ariell

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:v klidném prostředí; vzdálenost od centra a jezera Klopeiner See cca 300 m. Hotel uvítají především sportovní nadšenci, ze zejména cyklisté. Komplex tvoří 2 budovy (55 pokojů) a najdete v něm recepci, restaurace, kavárnu, terasu na slunění, bar a W-LAN. Pokoje: sprcha, WC, telefon, satelitní TV, rádio, vysoušeč vlasů, sezení, balkón.

Služby v ceně: 1 x týdně organizovaná cyklistická túra pro rodiny a výlety na horských kolech. Během pobytu můžete 1 x využít zdarma saunu a kabinu s infra červeným zářením. Sleva za včasnou rezervaci: při rezervaci do 15.3. obdržíte 5% slevu na osobu/den.

Výhodný termín: 7=6 u pobytů v termínu 1.5.-24.5., 5.7.-12.7. a 20.9.-18.10.

Zábava: animační program s cyklis tickými a pěšími túrami. Příležitostně pořádáme turnaje ve stolním tenise, šipkách a biliáru. Fitnes: cca 140 jízdních kol - každý host má k dispozici své vlastní. Dětská kola od 24 palců, dětské sedačky a tandem pro děti. Sauna a kabina s infračerveným zářením. Za poplatek solárium. Hotelová pláž má vyčleněnou zónou pro děti (cca 1100 m). Děti: herna, hřiště. Od července do srpna nabízíme 5 x týdně (pondělí až pátek) hlídání s dopro vodným programem pro děti starší 3 let.

pozdní snídaně, v poledne polévka, večeře výběr z menu nebo tematický bufet. Mezi 10 h a 22 h točené pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje, džus, káva, čaj. Dětská sleva:

Příjezd / minimální délka pobytu: kterýkoliv den v týdnu / 4 noci. V termínu 28.6.- 22.8.: sobota / 7 nocí.

Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:Neckermann

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích