Palmová riviéra - residence Collina***

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:7x ubytování za osobu
služby stálého delegáta
spotřeba energií
Cena nezahrnuje:autobusová doprava za osobu (2390 CZK)
pojištění léčebných výloh do zahraničí včetně storna zájezdu ( )
polopenze za osobu za týden (1290 CZK)
příplatek za povlečení za osobu (nutno objednat předem) (250 CZK)
vratná kauce za apartmán (100 EUR)
závěrečný úklid provádí klient sám, v opačném případě příplatek (50 EUR)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Palmová riviéra - pro tuto lokalitu nacházející se ve východní části střední Itálie je typická bohatá exotická vegetace, jíž dominuje zejména velké množství palem a oleandrů. I proto se zdejší oblasti přezdívá Palmová riviéra. V posledních letech je mezi našimi klienty velmi populární pro svůj již tak trochu jižanský charakter. Kraj Abruzzo nabízí svým návštěvníkům jak poklidnou panenskou přírodu ve vnitrozemí tak četná přímořská letoviska se širokým spektrem služeb. Na severu hraničí s krajem Marche, na západě s Lazio a na východě s Molise. Vysokým masívům Apenin vévodí v zimě zasněžený štít Gran Sasso a národní park Abruzzo, jež patří k nejvýznamnějším přírodním rezervacím v Evropě. K návštěvě lze doporučit správní město regionu Abruzzo L´Aquila dále Teramo, Sulmona (rodiště Ovidia) nebo přístavní město Pescara.

San Benedetto del Tronto - toto oblíbené přímořské letovisko leží v regionu Marche, v oblasti zvané Palmová riviéra. Díky příznivým klimatickým podmínkám umožňujícím rekreaci od května až do října je často vyhledávaným turistickým cílem. Několik kilometrů dlouhá písečná pláž je v této oblasti nositelem Modré vlajky, dokazující čistotu pláží a moře i kvalitu poskytovaných turistických služeb. Pláž lemuje asi 5 km dlouhá palmová promenáda s cyklostezkou, nabízející možnost aktivního odpočinku na kole či kolečkových bruslích. Za zábavou a občerstvením lze vyrazit do některého z četných barů, restaurací, kaváren či diskoték v centru města, za nákupy do místních obchodů nejrůznějšího druhu nebo na místní trhy, které se v centru konají každé úterý a pátek. V nedalekém Tortoreto Lido pak můžete navštívit velký aquapark Onda Blu.

RESIDENCE COLLINA *** - nově zrekonstruovaná residence je situována cca 50 m od pláže v letovisku San Benedetto del Tronto, cca 150 m od nově upravené pobřežní promenády. V její blízkosti se nacházejí bary, restaurace a obchody. Přímo v residenci je jídelna s možností zakoupení občerstvení v Kč.

Ubytování: komfortně zařízené apartmány pro 2-6 osob s vlastním soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem (myčka na nádobí, pračka), LCD televizor, klimatizace (za příplatek 50,- Euro/týden/apt - platba na místě). Možnost parkování u residence v uzavřeném prostoru.

Pláž: písečná pláž se nachází cca 50 m od residence.

Sport a zábava: vodní sporty, půjčovna šlapadel, plážový volejbal, fotbal, půjčovna čtyřkolek a kol, jízda na kolečkových bruslích podél pobřeží. Široká nabídka výletů do okolí (na místě u delegátky, platba v Eurech), např. celodenní výlet do hlavního města Říma, celodenní výlet do blízkého aquaparku Onda Blu (pouze v hlavní sezóně).

Poznámka: u termínu 01.05. - 29.05. a 18.09. - 02.10. ubytování zdarma při zakoupení autobusové dopravy a při obsazení apartmánů min. počet osob - mono 3 os., bilo 4 os., trilo 6 os. V případě vlastní dopravy dle termínu 01.05. - 29.05. a 18.09. - 02.10.

Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:ZLÍNTOUR TRIPS

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích