Termální lázně Mosonmagyaróvár

Destinace:Maďarsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:dopravu autobusem
7x ubytování
7x snídani
vstupné do termálního areálu, sauny
pobytovou taxu
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Město Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadním cípu Maďarska, jen pár kilometrů od slovenské hranice. Je to živé město s mnoha obchody a restauracemi, ale i historickým centrem s pěší promenádou. Zdejší termální lázně, které se nacházejí uprostřed zeleně nedaleko centra města, jsou založeny na termálním prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Tryská z hloubky 2 km a její teplota je 74°C. Léčebné koupele se doporučují především na choroby kloubů a páteře v důsledku opotřebení, Bechtěrevovu chorobu, chronické záněty kloubů, neurózy, úbytek vápníku v kostech, poúrazo-vé stavy, gynekologické obtíže. Jako inhalace se používá při bronchitidách a rozsáhlých respiračních chorobách. Lze ji využít i jako pitnou kúru při gastronomických obtížích. Termální voda patří mezi 5 nejúčinnějších v Evropě.

Lázeňský areál
Celoročně otevřený lázeňský areál, který byl v roce 2008 zcela zrekonstruován a rozšířen, navazuje na historické centrum města. Lázeňský areál je charakteristický klidem a příjemnou atmosférou. Návštěvníkům nabízí krytý 50m plavecký bazén s teplotou 25-27°C, dva menší venkovní léčebné bazény, jeden zčásti krytý sedací léčebný bazén s teplotou 35-37°C. Dále je klientům k dispozici polokrytý termální bazén včetně jacuzzi a 3 zcela nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32-33°C. Za příplatek lze objednat různé druhy masáží a zábalů. Klienti CK mají zdarma neomezený vstup do termálního areálu.

Doprava autobusem
Doprava do lázní Mosonmagyaróvár je zajišťována autobusy s klimatizací a s možností občerstvení. Cesta z Prahy do Mosonmagyaróváru trvá cca 5-6 hod. (cca 380 km). Standardní trasa: ČR - Bratislava -Mosonmagyaróvár. Odjezdy autobusů z ČR jsou ve čtvrtek v ranních hodinách, zpět z Mosonmagyaróváru ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Příjezd do ČR je ve čtvrtek ve večerních hodinách.

Hotel TERMAL AQUA ***Moderní 3-hvězdičkový wel-ness hotel se nachází přímo v areálu lázní, nedaleko historické části města. Součástí hotelu je nově otevřená restaurace, kadeřnictví, manikúra, pedikúra a solárium. Klienti mohou neomezeně využívat hotelový vnitřní hydromasážní bazén s termální vodou, saunu, infrakabinu a mají v ceně neomezený vstup do termálního lázeňského areálu včetně vypůjčení županu. Ubytování: Komfortní pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny koupelnou s WC, ledničkou s minibarem, TV, telefonem, trezorem a možností internetového připojení. Pokoj pro 3 osoby má navíc samostatně oddělenou místnost s 1 lůžkem. Pokoje jsou bez balkonu. Stravování: V ceně pobytu jsou snídaně formou bohatého bufetu. Klienti si mohou za příplatek přiobjednat servírované večeře o 3 chodech (viz příplatky pod tabulkou). Obědy lze kupovat za přijatelné ceny přímo v lázeňském areálu nebo v některé z mnoha restaurací v centru města.

Možnosti fakultativních výletů (objednává se na místě) • Puszta Csárda s projížďkou v kočáře • Párty Csárda s plavbou po Dunaji • Györ • Kulinářský večer v hotelu Termal Aqua
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:MAYER & CROCUS

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích